A GroupM Magyarország, hazánk vezető médiaügynökségcsoportja IT csapatába keresünk

IT gyakornokot

    nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal, minimum 5 hónapos, de lehetőleg hosszabb időtartamra.

    Azok jelentkezését várjuk, akik minimum heti 25-30 óra munkát tudnak vállalni.

Munkakör:

    informatikai, rendszergazda és adminisztrációs feladatok támogatása, 150-200 munkaállomásos környezetben

Elvárásaink:

  • angol nyelv középszintű ismerete
  • felsőfokú tanintézményben hallgatói státusz: nappali tagozaton
  • Microsoft operációs rendszerek, irodai programok ismerete, üzemeltetése, esetleges hibák feltárása és megoldása
  • felhasználók számára segítség nyújtása (helpdesk)
  • munkaállomások, telepítése és konfigurálása
  • felelősségtudat, megbízhatóság
  • érdeklődés az informatika iránt

előny:

  • jó problémamegoldó- és kommunikációs képesség
  • Active Directory, LDAP, Linux ismeretek
  • kitartás és precizitás
  • gyakorlatias gondolkodás
  • mérnöki látásmód

Amit kínálunk:

  • informatikai ismeretek elmélyítése
  • gyakorlati ismeretek bővítése
  • álláslehetőség a későbbiekben
  • azonnali kezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Alkotás utca 53/B

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.