IT Gyakornok

    Több tízezer informatikus hiányzik Magyarországról….TE ne legyél egy közülük!

    Indítsd be IT karriered a GroupM-nél!
    Mi egy, a kommunikációs szektorban tevékenykedő nemzetközi holding magyarországi cégcsoportja vagyunk, és keressük IT csapatunkba azt a gyakornok kollegánkat, aki heti minimum 25-30 órában segít minket (persze, ha ég benned a tettvágy, ez lehet több is ;) ).

Mi is lenne a feladatod:

    Informatikai, rendszergazda és adminisztrációs feladatok támogatása, 150-240 munkaállomásos környezetben – tehát valahogy így festene egy munkanapod:

  • Microsoft operációs rendszerek, irodai programok üzemeltetése
  • Felhasználók számára segítség nyújtása (helpdesk)
  • IT biztonsággal kapcsolatos audit feladatok
  • Oktatási anyagok összeállítása
  • Komplex technológiai projektekben való részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Ha igazak Rád az lentiek, várjuk jelentkezésed:

  • felsőfokú, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel minimum 2021.10.31.-ig
  • jártas vagy problémamegoldásban és kiemelkedően kommunikálsz szóban és írásban
  • angolul középszinten beszélsz
  • felelősségtudat, megbízhatóság jellemez
  • proaktív vagy, ég benned a tanulni vágyás lángja
  • érdeklődsz az informatika, technológia iránt

Előnnyel indulsz, ha az alábbiak igazak rád (de nem feltétel!):

  • Microsoft operációs rendszerek, irodai programok ismerete
  • Active Directory, LDAP, Linux ismeretekkel rendelkezel
  • kitartás és precizitás
  • gyakorlatias gondolkodás
  • mérnöki látásmód
  • jól kijössz Sanyival, a tacskóval

Amit kínálunk:

  • informatikai ismeretek elmélyítése
  • szakmai fejlődés (megtanítunk mindenre, amit tudunk, fontos része lehetsz a csapatnak)
  • mindig izgalmas kihívásokat (fejlesztjük magunkat, közösen, hogy megoldás szülessen)
  • menő budapesti iroda, fun környezet
  • jófej kollégák
  • álláslehetőség a későbbiekben
  • azonnali kezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, küldd el a fényképes önéletrajzod.