Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Ugye Téged is vonz az a cég, amely három egymás utáni évben is elnyerte a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” díjat? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

IT gyakornok

    6 hónap határozott időtartamra, heti 20-40 órára

    Téged keresünk, ha szívesen elmélyítenéd informatikai tudásodat, miközben megtapasztalnád, hogyan működnek a nagyvállalati IT rendszerek a gyakorlatban, ha azt szeretnéd, hogy tartalmasan teljenek a napjaid egy olyan szervezetnél, ahol az emberek legalább annyira fontosak, mint a rendszerek. J Jó eséllyel pályázol, ha logikus és analitikus gondolkodásod van, és jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt.

    Cserébe garantáljuk, hogy igazodunk a tanulmányi beosztásodhoz és mentorral kísért betanulást biztosítunk. Szakmai fejlődésed érdekében lehetőséged lesz részt venni különböző képzéseken is. Ha máris érdekel, milyen környezetben, milyen kollégákkal dolgoznál együtt, nézd meg fenti videónkat!

Feladatok:

  • Innovatív projektekben való részvétel
  • Informatikai fejlesztések, verzióváltások támogatása
  • Az üzleteink és a társosztályok távmenedzsmentje informatikai területen
  • Üzleteink felújítása során az informatikai rendszerek le- és visszaszerelése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Informatikai affinitás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Android operációs rendszer ismerete
  • Microsoft termékek ismerete
  • Hálózati alapismeretek
  • Hardverismeretek
  • Felsőfokú angol vagy német nyelvtudás

Amit munkatársainknak kínálunk:

  • Tanulmányokhoz igazodó, rugalmas munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Egyéb információ:

    Munkavégzés helye: Törökbálint, Depo
    Utazáshoz Budapestről induló céges buszt biztosítunk; az épület a BKK járataival is megközelíthető (140, 142, 172, 173).

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a "Jelentkezem" gombra.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT gyakornok
  • Rövid pozíció név: It gyakornok
  • Hirdető cég: dm Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Törökbálint
  • Feladatok: Innovatív projektekben való részvétel Informatikai fejlesztések, verzióváltások támogatása Az üzleteink és a társosztályok távmenedzsmentje informatikai területen Üzleteink felújítása során az informatikai rendszerek le- és visszaszerelése
  • Elvárások: Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok Középfokú angol vagy német nyelvtudás Informatikai affinitás „B” kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra, Időszakos munka, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: dm Kft.>