PannonDiák Iskolaszövetkezet

IT gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaállomások telepítése, cseréje, mozgatása
  • Mobil eszközök telepítése
  • Irodai környezetben felmerülő kisebb IT problémák, hibák elhárítása
  • Automatizált telepítési folyamatok felügyelete, tesztelése
  • Részvétel a tudásbázis kialakításában
  • Munkavégzés helye: Budapest

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai hallgatói jogviszony informatikai / mérnöki területen
  • Jártasság Microsoft Windows 10 operációs rendszerekben és Office 365 programcsomagban
  • Alapszintű számítógépes hálózati ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Analitikus szemléletmód, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, precizitás
  • Heti 20-25 óra vállalása vagy heti 4 nap vállalása 6 órában

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú lehetőség

Fizetés: Bruttó 1529 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

 A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)