Back office asszisztens - Diákmunka

Bruttó 1 495 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XIII.

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) gyógyszerészeti államigazgatási feladatokat lát el, valamint egészségügyi államigazgatási szervként is működik. Most te is részese lehetsz a csapatuknak!

IT gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • IT csapat támogatása a napi feladatok elvégzésében
  • Excel táblázatok kezelése
  • Word dokumentumok kezelése
  • Iratok szkennelése, iktatása
  • Jelenléti ívek vezetése
  • Helpdesk feladatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Alapszintű informatikai ismeretek
  • Munkaidő
  • Hétköznaponként irodai nyitvatartási időben
  • Rugalmas beosztásban végezhető diákmunka
  • Heti 20, 30 vagy 40 óra vállalásával

Amit kínálunk

  • Br. 1495 Ft/óra
  • Megismerheted egy államigazgatási szerv működését
  • Belvárosi munkahely
  • Támogató csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.