Egy nemzetközi biztosítási konszern tagjaként, mint a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője keressük

IT Governance munkatársunkat

kollégánkat

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Informatikai folyamatfejlesztésekben való részvétel,
  • IT auditok információszükségletének biztosítása,
  • Szabályzatok írása/módosítása,
  • Informatikai beszerzési folyamatban való részvétel,
  • Audit megállapítások és javaslatok egyeztetése az érintett területekkel.

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Hasonló munkakörben (pénzintézeti területen) szerzett legalább 2-3 éves munkatapasztalatot,
  • Vonatkozó szabályozások, ajánlások alkalmazás szintű ismeretét,
  • Legalább középfokú végzettséget,
  • Kiváló kommunikációs készséget,
  • Folyamatszemléletet, strukturált gondolkodásmódot,
  • Jó problémamegoldó képességet
  • Megbízhatóságot, önállóságot, pontos, precíz munkavégzést,
  • Minimum alapszintű szakmai angol nyelvtudást.

ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség
  • CISA (Certified Information Systems Auditor) minősítés,
  • Gyakorlati ismeret incidenskezelési eljárásokban,
  • IT biztonsági eszközök ismerete,
  • kockázatkezeléssel vagy információbiztonsággal foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot,
  • Felelősségteljes munkát,
  • Rugalmas munkakörülményeket,
  • Folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről,
  • Versenyképes jövedelmet, cafeteriát és bónuszt,
  • Szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőséget, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1022 Budapest, Bég utca

Ha szívesen dolgoznál velünk, kérjük, küldd el részletes szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva.
Várunk!