Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

IT folyamat- és rendszerszervező

600 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

Feladatok:

  • Rendszerszervező kollégát keresünk az IT support csapatba a thyssenkrupp Presta AG világszerte több telephelyén futtatott és használt projekt és tudásmendzsment rendszerével kapcsolatos belső fejlesztési feladatok koordinálására.
  • Több divíziót érintő fejlesztési igények feltérképezése, igényspecifikációk készítése
  • Rendszerspecifikációk készítése az igények alapján a fejlesztőkkel közösen
  • Folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése
  • Részvétel a felhasználói dokumentációk, üzemeltetési dokumentációk készítésében
  • Szoftver fejlesztések tesztelésében való aktív részvétel
  • Szoros kapcsolattartás, kommunikáció a rendszer(ek) külföldi és magyar key usereivel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Modellezési eszköz(ök) ismerete
  • Folyamatszervezési, rendszerszervezési tapasztalat minimum 3 év
  • SQL nyelv ismerete (legalább olvasási, megértési szinten)
  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás írásban és szóban

Személyiség:

  • Analitikus képesség
  • Önállóság, határozottság
  • Precíz munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Tanulási hajlandóság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos attitűd

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Előny:

  • Aktív kommunikáció képes német nyelvismeret
  • Web alapú rendszerek technológiai ismerete
  • C#, .NET környezet alapszintű ismerete

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a "jelentkezem" gombra kattintva.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, ÉS VEZESD KARRIERED ÚJ UTAKRA!

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

thyssenkrupp Presta Hungary Kft.
A thyssenkrupp Technologies Company
1113 Budapest, Daróci út. 1-3., | Tel.: +36 (1) 505-9159 | Fax: +36 (1) 505-9101 | www.thyssenkrupp-presta.hu

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT folyamat- és rendszerszervező
  • Hirdető cég: ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Rendszerszervező kollégát keresünk az IT support csapatba a thyssenkrupp Presta AG világszerte több telephelyén futtatott és használt projekt és tudásmendzsment rendszerével kapcsolatos belső fejlesztési feladatok koordinálására. Több divíziót érintő fejlesztési igények feltérképezése, igényspecifikációk készítése Rendszerspecifikációk készítése az igények alapján a fejlesztőkkel közösen Folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése Részvétel a felhasználói dokumentációk, üzemeltetési dokumentációk készítésében Szoftver fejlesztések tesztelésében való aktív részvétel Szoros kapcsolattartás, kommunikáció a rendszer(ek) külföldi és magyar key usereivel
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Modellezési eszköz(ök) ismerete Folyamatszervezési, rendszerszervezési tapasztalat minimum 3 év SQL nyelv ismerete (legalább olvasási, megértési szinten) Aktív középfokú angolnyelv-tudás írásban és szóban
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-21