Helló, Fejlesztő! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

IT fejlesztőként!

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Üzleti követelmények értelmezése
  • Önálló JIRA fejlesztések, testreszabások, integrációk megvalósítása és dokumentálása
  • Aktív közreműködés szállítói JIRA implementációkban és integrációk megvalósításában
  • Aktív közreműködés JIRA megoldások bevezetésében és roll-outjában
  • JIRA megoldások üzemeltetésének L3 szintű támogatása

Ezeket várjuk Tőled

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • JIRA fejlesztői, konfigurátori tapasztalat
  • JIRA 8.0 vagy újabb verzió és Confluence
  • Fejlesztői / konfigurátori és architektúrális ismerete
  • Kiemelt JIRA addon ismeret: ScriptRunner, Vacation manager, Tempo Budget, AutoPage, BigPicture, Unique Regex
  • ADS/TFS tapasztalat
  • MSSQL ismeret
  • Java, Javascript ismeret
  • Power BI tapasztalat
  • Nagyvállalati fejlesztési tapasztalat

Előnyként kezeljük

  • Felsőfokú (informatikai) végzettség

Amit kínálunk:

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!