Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a www.fhb.hu oldalon.

Az FHB Jelzálogbank Nyrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

IT Fejlesztési, működtetési és Projekt menedzser (Bank Master)

Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • Az FHB Jelzálogbank Nyrt. számlavezető és egyéb rendszereinek működésében, fejlesztésében való részvétel;
  • Bank Master és a Jelzálog Bank egyéb rendszereinek működésének megismerése;
  • A rendszerekkel kapcsolatos folyamatok optimalizálása és továbbfejlesztése;
  • Felhasználói követelmények alapján a specifikáció kidolgozása és dokumentálása, a fejlesztés menedzselése;
  • Operatív támogatás a Jelzálog Bank rendszereihez kapcsolódó, illetve a rendszerek működését érintő projektek előkészítésében és kivitelezésében,a projektben résztvevő kollégák irányítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség;
  • IT projektek bevezetésében, folyamatszervezésben szerzett 4-6 éves szakmai tapasztalat;
  • Projektvezetési módszertanok ismerete;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Jó szervező- és problémamegoldó és együttműködési képesség;
  • Erős affinitás az informatika iránt, igény a folyamatos fejlődésre;
  • Önálló munkavégzés, precizitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bank master rendszer ismerete;
  • Szoftverfejlesztésben szerzett gyakorlat;
  • Banki folyamatok, különösen jelzálog hitelezés és refinanszírozás ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el a Jelentkezem gombra kattintva. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FHB Jelzálogbank Nyrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Fejlesztési, működtetési és Projekt menedzser (Bank Master)
  • Hirdető cég: FHB Jelzálogbank Nyrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Az FHB Jelzálogbank Nyrt. számlavezető és egyéb rendszereinek működésében, fejlesztésében való részvétel; Bank Master és a Jelzálog Bank egyéb rendszereinek működésének megismerése; A rendszerekkel kapcsolatos folyamatok optimalizálása és továbbfejlesztése; Felhasználói követelmények alapján a specifikáció kidolgozása és dokumentálása, a fejlesztés menedzselése; Operatív támogatás a Jelzálog Bank rendszereihez kapcsolódó, illetve a rendszerek működését érintő projektek előkészítésében és kivitelezésében,a projektben résztvevő kollégák irányítása.
  • Elvárások: Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség; IT projektek bevezetésében, folyamatszervezésben szerzett 4-6 éves szakmai tapasztalat; Projektvezetési módszertanok ismerete; Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség; Jó szervező- és problémamegoldó és együttműködési képesség; Erős affinitás az informatika iránt, igény a folyamatos fejlődésre; Önálló munkavégzés, precizitás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-19