Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú Társaságunkhoz keresünk

IT fejlesztési menedzser

pozícióba teljes munkaidőben, határozatlan időre munkatársat.

Feladatok:

  • a szakmai terület képviselete a hatáskörébe eső belső és külső fejlesztésekben, projektekben
  • állami nyilvántartásokhoz, e-közigazgatáshoz kapcsolódó informatikai fejlesztések koordinációja
  • informatikai fejlesztésekben, projektekben közreműködő szervezeti egységek, beszállítók tevékenységének összehangolása, a folyamatos információáramlás biztosítása
  • állami nyilvántartásokhoz kapcsolódó jogszabálytervezetek felülvizsgálata
  • új fejlesztések megrendelése, kapcsolódó egyeztetések szervezése, emlékeztetők készítése
  • az eredménytermékek szakmai kontrollja, érintett területek által történő véleményeztetése
  • a fejlesztésekhez, projektekhez kapcsolódó határidők nyomon követése, prioritáskezelés, erőforrásbecslések elkészíttetése
  • fejlesztéseket, kapcsolódó feladatokat tartalmazó nyilvántartások, kimutatások elkészítése, naprakészen tartása
  • tájékoztató levelek, vezetői státuszjelentések készítése

Elvárások:

  • felsőfokú (preferáltan informatikai vagy igazgatásszervezői) végzettség
  • lehetőleg 1 – 2 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, gyakorlat az MS Office használatában
  • büntetlen előélet
  • kiemelkedő menedzseri kompetenciák
  • kiváló írásbeli és szóbeli kifejezőkészség
  • pontosság, precizitás, együttműködési készség
  • proaktív gondolkodásmód
  • terhelhető, pozitív személyiség
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • teljesítményorientáltság

Előny:

  • közigazgatásban, informatikai fejlesztések menedzselésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Európai Uniós társfinanszírozású projektek végrehajtásában szerzett szakmai tapasztalat
  • angol nyelvből középfokú C típusú nyelvvizsga, tárgyalási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: IdomSoft Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT fejlesztési menedzser
  • Rövid pozíció név: It menedzser
  • Hirdető cég: IdomSoft Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: a szakmai terület képviselete a hatáskörébe eső belső és külső fejlesztésekben, projektekben állami nyilvántartásokhoz, e-közigazgatáshoz kapcsolódó informatikai fejlesztések koordinációja informatikai fejlesztésekben, projektekben közreműködő szervezeti egységek, beszállítók tevékenységének összehangolása, a folyamatos információáramlás biztosítása állami nyilvántartásokhoz kapcsolódó jogszabálytervezetek felülvizsgálata új fejlesztések megrendelése, kapcsolódó egyeztetések szervezése, emlékeztetők készítése az eredménytermékek szakmai kontrollja, érintett területek által történő véleményeztetése a fejlesztésekhez, projektekhez kapcsolódó határidők nyomon követése, prioritáskezelés, erőforrásbecslések elkészíttetése fejlesztéseket, kapcsolódó feladatokat tartalmazó nyilvántartások, kimutatások elkészítése, naprakészen tartása tájékoztató levelek, vezetői státuszjelentések készítése
  • Elvárások: felsőfokú (preferáltan informatikai vagy igazgatásszervezői) végzettség lehetőleg 1 – 2 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk felhasználói szintű számítógépes ismeretek, gyakorlat az MS Office használatában büntetlen előélet kiemelkedő menedzseri kompetenciák kiváló írásbeli és szóbeli kifejezőkészség pontosság, precizitás, együttműködési készség proaktív gondolkodásmód terhelhető, pozitív személyiség kiváló problémamegoldó képesség teljesítményorientáltság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-09-19
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1