A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

IT értékesítő munkatárs - 52820

Főbb feladatok, munkák:

  • a Délkelet-európai régió területén meglévő ügyfél-kapcsolatok ápolása,
  • új ügyfelek felkutatása és akvirálása a mérnöki presales csapat segítségével,
  • részvétel marketing események szervezésében a marketing csapattal együttműködve,
  • értékesítési folyamat adminisztrációja CRM rendszerben,
  • kapcsolattartás a szoftverfejlesztő céggel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki területen szerzett diploma,
  • értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • véges elem módszertan ismerete,
  • gyakorlat CRM rendszer használatában, ajánlatkészítésben,
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfél orientáltság,
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • román vagy valamelyik délszláv nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, multikulturális környezet,
  • ismert és elismert termékkör magas szintű megismerése,
  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos továbbfejlődési lehetőség,
  • családbarát munkahelyi folyamatok (távmunka lehetősége).

Megbízó profilja:

  • Partnerünk, egy amerikai szoftverértékesítő vállalat, értékesítői csapatának bővítéséhez megbízható és motivált értékesítés területen jártas kollégát a Comsol Multiphysics szoftver értékesítésére.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő

Munkavégzés helye:

Budapest

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857