IT DESKTOP SUPPORT MUNKATÁRS

    Napjainkban a digitális technológiai fejlődés a társadalmi-gazdasági világban nagymértékű változásokat eredményez, mely a turizmusra is nagy hatást gyakorol. A Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. stratégiájának egyik pillére a digitális turizmus, melynek célja a digitális technológiák alkalmazása, valamint a bennük rejlő lehetőségek kiaknázása a turizmus valamennyi aspektusában. Ezen célok eléréséhez az Ügynökség egyre több informatikai- és digitális technológiai fejlesztéseket tervez és valósít meg, melyekhez bővülő IT csapatába az alábbi feltételekkel IT desktop support pozícióra munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • IT desktop support feladatok ellátása
  • Új felhasználók informatikai eszközeinek előkészítése, üzembe helyezése, ill. kilépő felhasználók esetében Azok visszavétele és dokumentálása
  • Felhasználók IT problémáinak elhárítása
  • Hardver és szoftver karbantartás
  • IT eszközök leltározása, a leltár naprakészen tartása
  • Együttműködés a fejlesztőmérnökökkel
  • Ticketing rendszer karbantartása és vezetése
  • Az informatikai rendszerrel, informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, nyilvántartások naprakészen tartása
  • Informatikai üzemeltető partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat rendszerüzemeltetés területén
  • Microsoft Office szoftverkörnyezet ismerete, Microsoft Windows 7/10 operációs rendszerek adminisztrátori szintű ismerete
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • Alapvető telekommunikációs ismeretek
  • Alapvető hardver és periféria ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált, türelmes hozzáállás
  • Együttműködési készség
  • Csapatban és önálló történő munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Alapvető Windows szerver ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • ITIL ismere

Amit kínálunk:

  • Felelőségteljes munka,
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony,
  • Versenyképes jövedelem és juttatások,
  • Céges telefon és laptop,
  • Cafeteria juttatás a szabályzatnak megfelelően.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1027 Kacsa utca 15-23

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.