Az egyesülő Extreme Digital és eMAG Magyarország új kollégát keres

IT csoportvezető

pozícióba

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Az IT csapat operatív vezetése
  • az IT üzemeltetési tevékenységével kapcsolatos tervezési, szervezési, ellenőrzési, és értékelési feladatok elvégzése
  • Működéssel kapcsolatos riporting rendszer kialakítása, készítése közvetlen vezető részére
  • Eszközök felügyeletének, üzemeltetésének, rendszerek karbantartásának biztosítása
  • Egyeztető tárgyalások lebonyolítása és a végrehajtás folyamatos koordinálása
  • A rendszerfejlesztési feladatok megtervezése és kiviteleztetése
  • Bel- és külföldi társterületekkel, illetve telephelyekkel való kapcsolattartás

Téged keresünk akkor, ha…

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 4 éves tapasztalatod van
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  • Széleskörű hardver és szoftver, valamint hálózati ismeretekkel rendelkezel
  • Naprakész vagy a biztonságtechnikai ismeretekben is
  • Nem ismeretlen sem a Windows, sem a Linux
  • Stratégiai gondolkodásmód jellemez
  • Proaktív vagy, erős problémamegoldó képességekkel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod van

Mit kínálunk Neked?

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli feladatkört
  • Versenyképes fizetési csomagot
  • Stabil álláslehetőséget
  • Családias, barátságos légkört, igazi jófej társaságot, akik közé jó bejárni minden nap

Hol fogsz dolgozni?

  • 1033 Budapest, Reményi Ede utca 23.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Projektmenedzsment
  • IT programozás, Fejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Reményi Ede utca 23.

Ha tetszik, amit eddig olvastál akkor arra kérünk, küldd át a fényképes önéletrajzod, és a bérigényed, hogy felvehessük veled a kapcsolatot.