IT controller (B102ITC)

    Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Feladatok:

  • Project controlling folyamatok tervezése, továbbfejlesztése, és a folyamatok betartatása.
  • Projectek ráfordított munkaóráinak kimutatása, vezetése. Munkaórákkal kapcsolatos riportok készítése
  • Projekt ráfordítások számítása:
    • Projektre kerülő embernapok nyomon követése
    • Futó szerződések, ráfordítások elemzése
    • Költséghelyszámítás
    • Általános költséghely leosztás projektekre
  • Szoftverfejlesztési folyamatok átlátása, megértése és a controlling folyamat ehhez való illesztése
  • Ráfordítás elemzések project review-khoz
  • Együttműködés a projekt csapatokkal, riportálás a menedzsmenttagok felé
  • Project szintű ráfordítás kimutatások készítése a project csapatoknak
  • Project csapatok összetételének figyelése, project portfólió kezelés támogatása
  • A controlling adatszolgáltatás minőségének mérése, a minőségjavítási lépésekre javaslattétel
  • A controlling-gal, vagy az azt befolyásoló folyamatokról szóló szabályzatok írásában, módosításában való aktív részvétel. Esetleges módosítási javaslatok kidolgozása.
  • Projectcsapatoktól az adatszolgáltatások beszerzése, adatszolgáltatási határidők definiálása és betartatása
  • A projectek ráfordításainak vezetése, görgetése a szerződéses időszakokban. Igényekre való ráfordítások kumulált és időszaki vezetése.

Elvárások:

  • Hasonló pozícióban, min. 3-5 év gyakorlati tapasztalat – idálisan KKV szektorban
  • IT területen való jártasság
  • MS Office (Excel,Work,Outlook) magabiztos felhasználói szintű használata
  • Közép és / vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Rendszerszintű és analitikus gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

Előny

  • IT (KKV) fejlesztő cégnél szerzett projekt kontrollingos tapasztalat

Egyéb információ

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.