Gépgyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba Pécsre:

IT Business Partner

Főbb feladatok, munkák:

  • Helyi és globális üzleti és IT projektekben való részvétel
  • Specifikációk készítése az üzleti igényekhez
  • Projektvezetés
  • Üzleti oldallal közös koordináció
  • Helyi és nemzetközi IT csoportokkal történő együttműködés
  • Külső beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Üzleti felhasználók támogatása (folyamat support, jogosultság kezelés, tanácsadás, oktatás),
  • Eszkalációkezelés
  • Új SAP modulok bevezetése
  • Éves informatikai beruházási tervek elkészítésében való részvétel
  • Üzleti folyamatok és IT megoldások optimalizálása és folyamatosan fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdaságinformatikai / informatika felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német- és angol nyelvismeret
  • Több éves tapasztalat valamely integrált vállalatirányítási rendszer, preferáltan SAP rendszer bevezetésében, vagy működtetésében
  • Projekt és Agilis módszertanok ismerete
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Vevőorientált személyiség
  • Tanulási hajlandóság és képesség
  • Alkalmankénti külföldi utazások vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Munkavégzés helye:

Pécs