A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

IT biztonsági munkatárs

    IT biztonsági csoportunkba keresünk olyan informatikai üzemeltetésben is jártas IT biztonsági munkatársat, aki elméleti és gyakorlati ismereteit is képes cégünk biztonsági szintjének fenntartására és növelésére fordítani.

Feladatok:

  • IT biztonsági rendszerek üzemeltetése és kontrollja,
  • belső sérülékenység-vizsgálatok elvégzése,
  • naplóelemzés, IT biztonsági monitorozás,
  • IT biztonsági incidensek feltárására vizsgálatok lefolytatása, jelentések készítése,
  • IT biztonsági projektekben való közreműködés,
  • védekezési javaslatok kidolgozása,
  • kockázatkezelésben való részvétel,
  • információbiztonsági szabályozás támogatása,
  • biztonságtudatosságot növelő belső oktatások megtartása,
  • IT biztonsági dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • alapos informatikai háttértudás, legalább egy terület mélyebb gyakorlati ismerete,
  • minimum két-három év IT biztonsági tapasztalat,
  • magas fokú biztonságtudatosság,
  • naplóelemzési vagy monitorozási ismeretek,
  • jó elemzői és problémamegoldó készség,
  • rendszerszemlélet,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • nemzetbiztonsági ellenőrzésről kockázatmentes szakvélemény megszerzése.

Előnyt jelent:

  • Erős technikai ismeretek az IT biztonsági megoldások használatában,
  • sérülékenység-vizsgálatok gyakorlati ismerete,
  • incidenskezelési alapelvek ismerete,
  • hálózati és tűzfalas ismeretek,
  • Windows vagy Linux szerverüzemeltetési tapasztalat,
  • ISO 27001 szabvány ismerete, belső auditori tapasztalat,
  • valamely releváns minősítés (CEH, CHFI, OSCP stb.) megléte,
  • virtuális környezetek ismerete,
  • termelési IT rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • hosszú távú együttműködési lehetőség,
  • felelősségteljes munkakör,
  • érdekes, összetett feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzával pályázza meg az állást a Jelentkezem gomb megnyomásával!