A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. közel 10,5 ezer milliárd forint értékű állami vagyon felett gyakorolja a tulajdonosi jogokat. Jelentős számú állami tulajdonú gazdasági társaság esetében végzünk tulajdonosi felügyeletet, valamint többszázezres nagyságrendű ingatlan vagyonelem vagyonkezelésével és hasznosításával foglalkozunk. Legfőbb célunk, hogy az állami vagyont hatékonyan megőrizzük és hasznosítsuk, azt felelősen gyarapítsuk.

Várjuk Önt is Magyarország legkomplexebb vagyonkezelőjének csapatába

IT BIZTONSÁGI MUNKATÁRS (BUDAPEST)

pozícióba

Feladatok:

A Biztonsági Igazgatóság szervezetében az IT biztonsági feladatok önálló, precíz, dokumentált ellátása:

  • a Társaság IT biztonsági tevékenységének ellátása, az ebből adódó szabályozási és végrehajtási feladatok elvégzése;
  • az IT biztonsági infrastruktúrák tervezése, felülvizsgálata, dokumentálása;
  • IT biztonsági infrastruktúra komponensek bevezetése, oktatása, üzemeltetése, monitorozása;
  • egyes belső biztonsági infrastruktúra dokumentált üzemeltetése, fejlesztési javaslatok megfogalmazása;
  • üzletmenet folytonosság tervezés (BIA-BCP, DRP);
  • a rábízott rendszerek tekintetében a kapcsolódó licensz, hardver management;
  • iparági és szakmai kutatómunka;
  • szakmai kapcsolattartás, együttműködés az informatikai szakterületen IT biztonsági feladatokat végző munkatársakkal;
  • a Társaság munkatársainak szakmai támogatása;
  • a szervezet és az informatikai rendszerek besorolásának előkészítése, elvégeztetése.

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • IT biztonsági infrastruktúra ismerete;
  • IT biztonsági területen szerzett tapasztalat (biztonsági architektúra, tűzfal, végpontvédelem, IPS/IDS, gateway, titkosítás, DLP, technológiai szabványok (CIS, NIST), SIEM, felhő biztonság);
  • IT biztonsági üzemeltetési tapasztalat;
  • szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • felsőfokú végzettség előnyt jelent.

Elvárások kiemelten:

  • információbiztonsági szabványok ismerete;
  • üzletmenet folytonosság tervezés (BIA-BCP.DRP)
  • kockázatelemzési, kezelési módszertanok ismerete;
  • 2013. évi L-es törvény (IBTv) és a 41/2015. (VII.15.) BM rendelet ismerete, gyakorlati alkalmazása;
  • naplóelemzésben való jártasság;
  • monitoring rendszerek ismerete.

Amit ajánlunk:

  • komplex feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos, értékteremtő munka,
  • fejlesztő, támogató szakmai környezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Információbiztonság
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezési határidő: 2020. október 25.

Jelentkezését magyar nyelvű önéletrajz megküldésével várjuk.