Takarékinfo Zrt.
  • A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

  • IT biztonsági infrastruktúra architekt

    Főbb feladatok, munkák:

      • Átfogó biztonsági architektúra tervezési feladatok ellátása, támogatása
      • Az informatika biztonságának folyamatos szinten tartásához, illetve a biztonság növeléséhez az üzleti igények és a törvényi elvárások figyelembe vétele mellett technológiai fejlesztési javaslatok kidolgozása, illetve megvalósítása
      • Új rendszerek bevezetése, fejlesztése vagy projektmunka esetén biztonsági követelményspecifikációk meghatározása, ellenőrzése, javaslatok kidolgozása
      • Kockázatarányos védelmi megoldások kidolgozása, iparági jó gyakorlatok, biztonsági sztenderdek betartatása, ellenőrzése
      • Alapkonfiguráció meghatározása, hardening előírások elkészítése Biztonsági politikák kialakítása, magas rendelkezésre állás tervezése, mentési stratégia, DRP-k tervezése
      • Sérülékenység vizsgálatok eredményeinek kiértékelése, sérülékenységek kezelésére konkrét technológiai intézkedések megfogalmazása
      • A törvényi és belső működési szabályzatokban leírt IT biztonsági követelmények (elsősorban technológiai vonatkozású) képviselete, ellenőrzése és betartásának kikényszerítése a társaságban
      • Műszaki nyilvántartások, üzemeltetési dokumentációk elkészítéséhez nyújtott szakértői támogatás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Architektúra tervezési és információbiztonsági területen szerzett széleskörű, legalább 5-8 éves gyakorlat
      • IT biztonsági eszközök, termékek, megoldások mély, technológiai szintű ismerete
      • Leggyakoribb informatikai támadási formák, védekezési lehetőségek ismerete
      • Nemzetközileg elfogadott információbiztonsági szabványok, ajánlások ismerete
      • Önállóság, kezdeményezőkészség, terhelhetőség és magas fokú problémamegoldó képesség
      • Precizitás, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban is
      • Felsőfokú mérnök informatikai, és/vagy informatikai biztonsággal összefüggő szakirányú diploma

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Nagyvállalati architektúra üzemeltetésben, tervezésben szerzett tapasztalat
      • Banküzemmel, pénzügyi szervezetekkel összefüggő IT tapasztalat
      • Felhőszolgáltatások biztonsági funkcióinak ismerete
      • Virtualizációs megoldások biztonsági funkcióinak ismerete
      • Vékonyklienses infrastruktúrák biztonságos kialakításban szerzett tapasztalat
      • Hálózatbiztonsági ismeretek
      • Adatbázis-kezelők architekt szintű ismerete
      • Pénzügyi szervezetekre vonatkozó, információbiztonsági vonatkozású jogszabályi környezet ismerete

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem és juttatások (Cafeteria és egészségbiztosítás)
      • Felelősségteljes munkavégzés
      • Dinamikusan fejlődő innovatív környezet
      • Folyamatos szakmai fejlődés

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Hálózati és Rendszermérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1027 Budapest, Kapás utca 11.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Jelentkezési határidő:

    2019. 07. 10.