ADERTIS Kft.
Bővülő csapatunkba

IT biztonsági felelős

munkatársat keresünk.
Call center és ügyfélszolgálati rendszereket fejlesztünk, üzemeltetünk saját infrastruktúrán, illetve távközlési (VoIP) szolgáltatás nyújtunk. 10 év alatt stabil ügyfélkört építettünk fel, melyek között megtalálhatóak kkv és nagyvállalati szereplők egyaránt. Alapelveink: egyszerűség, érthetőség és hatékonyság.

Főbb feladatok, munkák:

  • IT biztonsági szabályzatok elkészítése és naprakészen tartása, felülvizsgálata
  • Részvétel információbiztonsági kontrollok tervezésében, fejlesztésében
  • Infrastruktúra tervezésben való részvétel
  • Szoros együttműködés az üzemeltetői és fejlesztői csapattal
  • Sérülékenységvizsgálatok, illetve BCP/DRP aktualizálása, ellenőrzése
  • Kockázatok feltárása, elemzése és a szabályozói környezet teljesülésének ellenőrzése
  • Informatikai biztonsági ellenőrzések lebonyolítása
  • Folyamatos, precíz dokumentáció-készítés
  • Belső oktatások megszervezése és lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki és/vagy információbiztonsági felsőfokú végzettség
  • Rendszermérnöki gondolkodásmód
  • IT biztonsági területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Információbiztonsági módszertanok, ajánlások ismerete (ISO 27001, ITIL, COBIT és MNB ajánlások)
  • IT és hálózat üzemeltetési ismeretek (op. rendszerek, hálózatok, ...)
  • Gyakori informatikai biztonsági kockázatok készségszintű ismerete
  • Analitikus, megoldás orientált gondolkodás, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minősítések
  • Forensic eszközök és technikák ismerete
  • Automatizált ellenőrzésekben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő, bejelentett fizetés, stabil háttér
  • igény esetén parkoló biztosítása
  • az ebédidő része a munkaidőnek
  • nyugodt, barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT, fejlesztési vezető
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Gogol utca 13.

Fényképes szakmai önéletrajz