• SANOH Magyar Kft. autóipari gyártó vállalat
  • IT asszisztens (Rendszergazda)

    Főbb feladatok:

    • A cég teljes körű informatikai támogatása, hálózat üzemeltetése, karbantartása és kiépítése
    • Informatikai szoftver és hardver fejlesztések előkészítése és menedzselése
    • Informatikai eszközök beszerzésének támogatása, üzembe helyezése
    • Dokumentáció és eszköztárolási, és -kezelési folyamatok biztosítása hálózati szinten

    Elvárások:

    • Szakirányú informatikai végzettség (felsőfokú végzettség előny)
    • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (min. 3 év)
    • Naprakész informatikai ismeretek:- Windows 7, 8, 10- MS Windows2012 és Linux Server ismeretek- AD/DHCP/DNS/VLAN/WLAN 802.11X/VPN/Routing
    • Közép szintű angol nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány
    • Azonnali problémamegoldás, ügykezelés, felelősségvállalás
    • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
    • Logikus gondolkodás
    • Nagyfokú precizitás

    Előny:

    • Progress adatbázis kezdő program ismerete

    Amit kínálunk:

    • Multinacionális környezet
    • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
    • Fejlődési lehetőség

    Munkáltató rövid jellemzése:

      Japán tulajdonban lévő multinacionális vállalatcsoport magyarországi leányvállalata.
      Tevékenységi köre az autóalkatrész gyártás több személygépjármű gyártó részére.

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2500 Esztergom

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A jelentkezem gombra kattinva, FIZETÉSI IGÉNY MEGADÁSÁVAL!