It asszisztens

EU-DiákOK Iskolaszövetkezet

1137 Budapest, Katona József utca 15.

Csatlakozzon hozzánk

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkatársak informatikai támogatása
  • Bejövő hívások megválaszolása magyar nyelven és a felmerülő problémák dokumentálása
  • Első szintű hibakeresés és elhárítás
  • Tudásbázis frissítése és naprakészen tartása
  • Központi csapatokkal való kapcsolattartás angol nyelven
  • SLA szintek betartása
  • Munkaállomások és hálózati problémák hibaelhárítása
  • Az irodai infrastruktúra felügyelete, üzemeltetése
  • Helyi hálózat, Windows szerver felügyelete, Active Directory kezelése, karbantartása
  • Ticketing rendszerek használata
  • Help desk munkatársakkal való szoros együttműködés
  • IT Projektekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Betöltött 18. életév, középfokú informatikai végzettség, nappali tagozatos aktív vagy passzív (25 év alatt) hallgatói jogviszony
  • Objektumorientált programozási elvek ismerete
  • Microsoft irodai alkalmazások (Windows és Office termékek) erős, felhasználói ismerete
  • Analízis és tervezésszintű gondolkodásmód
  • Logikus gondolkodásmód és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, pontosság, gyorsaság, önállóság
  • Konfliktuskezelő képesség, udvarias viselkedés

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkabeosztás (Hétfőtől-Péntekig, irodai munkarendben)
  • Bér: br. 2000 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens