• Fiatal, jó hangulatú budapesti csapatunkba keresünk
  • IT-Asszisztenst

    SZERETNÉNK, HA NÁLUNK DOLGOZNÁL, AMENNYIBEN

    • szívesen segítenél a fejlesztő munkatársak által előállított szoftverek ellenőrzésében, és az esetleges hibák felderítésében,
    • kész vagy a rád bízott feladatok dokumentálására

    LEGYÉL

    • pontos és precíz a munkavégzés során,
    • nyitott új szoftverek megismerésére!

    HOGY JÓL ÉREZD MAGAD, A KÖVETKEZŐKET KÍNÁLJUK:

    • Nyitott, segítőkész csapat
    • Modern munkakörnyezet
    • Jó kereseti lehetőség
    • Strukturált betanulási folyamat, képzési lehetőségek

    EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

    • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    A pályázatokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával kérjük küldeni!