A Richter Gedeon

IT architekt

munkatársat keres

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. Több mint egy évszázados tapasztalatunk és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplőnek számítunk a nőgyógyászati célú készítmények piacán.

    Újonnan épülő Üzemviteli Informatikai főosztályunk IT Architect kollégát keres:

Feladatok:

  • Közreműködés a felhasználói igények elemzésében;
  • meglévő, illetve bevezetendő rendszerek kapcsán közreműködés a megfelelő technikai háttér kiválasztásában, kialakításában;
  • meglévő, illetve kiválasztás alatt álló megoldások technikai értékelése, fejlesztési javaslattétel;
  • üzemviteli informatikai rendszereket érintő fejlesztések megtervezése;
  • külső partner által készített specifikációs és egyéb dokumentumok szakértői véleményezése / minőségbiztosítása;
  • üzemviteli IT trendek figyelése / elemzése;
  • tesztelési irányelvek, módszertanok és eszközrendszer kialakítása;
  • megvalósíthatósági tanulmányok készít(tet)ése (POC);
  • infrastruktúra felülvizsgálata, fejlesztése, racionalizálása, standardok kialakítása;
  • alkalmazásportfolió felülvizsgálata, fejlesztése, racionalizálása, standardok kialakítása;
  • oktató anyagok, illetve egyéb dokumentációk elkészítése;
  • szállító- és rendszerkiválasztás szakmai előkészítése.

Elvárások:

  • Informatikus mérnöki / villamosmérnöki végzettség;
  • 5-10 év informatikusi gyakorlat;
  • rendszerbevezetési tapasztalat;
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • kommunikáció és együttműködés;
  • problémamegoldás;
  • önálló döntéshozatal;
  • stratégiai, koncepcionális gondolkodás.

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • ISA95 ismerete;
  • ITIL Foundation minősítés;
  • PMP minősítés;
  • GxP ismeret;
  • gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások egy globálisan épülő Üzemviteli Informatikai szervezetben;
  • képzési és fejlődési lehetőség;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • humánus, családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, ha szakmailag magára ismert és szívesen kamatoztatná tapasztalatát egy épülő szervezetben, küldje el önéletrajzát hozzánk bérigénye megjelölésével.