A Richter Gedeon

IT Architekt

munkatársat keres

    Referenciaszám: 30017288

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. Több mint egy évszázados tapasztalatunk és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplőnek számítunk a nőgyógyászati célú készítmények piacán.

    Jelenleg újonnan épülő IT főosztályunk tapasztalt IT Architect kollégát keres:

Feladatok:

  • Közreműködés a felhasználói igények elemzésében, szolgáltatás menedzserek és business analyst-ok munkájának támogatása;
  • meglévő, illetve bevezetendő rendszerek kapcsán közreműködés a megfelelő technikai és szoftverfejlesztési megoldás kiválasztásában, kialakításában;
  • meglévő, illetve kiválasztás alatt álló megoldások értékelése, fejlesztési javaslattétel;
  • szoftverfejlesztési környezet kialakításának támogatása, fejlesztői eszközök kiválasztása, szoftverfejlesztési eljárások bevezetésének szakmai felügyelete
  • informatikai rendszereket érintő fejlesztések megtervezése, tervdokumentáció készítése;
  • integrációs megoldások tervezése;
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, külső partner által készített specifikációs és egyéb dokumentumok szakértői véleményezése / minőségbiztosítása;
  • architektúra és rendszer tesztelések szakértői támogatása;
  • architektúra auditok elvégzése, achitektúra gate-k meghatározása, felügyelete

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség;
  • 5-10 év IT területen szerzett tapasztalat, azonos munkakörben, multinacionális szervezetben;
  • tapasztalat Microsoft fejlesztői környezetben, cloud, BI, SAP és egyéb alkalmazásfejlesztési projekt tapasztalatok;
  • probléma megoldás és megelőzés, önálló döntéshozatal, stratégiai gondolkodás;
  • tárgyalásszintű angol nyelvtudás;
  • gyógyszeripari tapasztalat, GxP ismeret, fejlesztői, IT biztonsági és nemzetközi munkatapasztalat és ITIL foundation előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások egy globálisan épülő IT szervezetben;
  • képzési és fejlődési lehetőség;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • kiváló munka-magánélet egyensúly;
  • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők;
  • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, ha szakmailag magára ismert és szívesen kamatoztatná tapasztalatát egy épülő szervezetben, küldje el szakmai önéletrajzát hozzánk (a bérigény megjelölésével).