IT ARCHITEKT

Feladatok:

  • Az IT Üzemeltetési Igazgatóság Infrastruktúra Architekt csoportjának tagjaként projekteken és komplex BAU tervezési feladatokban való közreműködés
  • IT architektúra tervezés és tanácsadás
  • IT Infrastruktúra méretezés
  • High level design készítése és dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, informatikus szakirány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jártasság az alábbi témakörök valamelyikében:
  • Microservice architektúra tervezés (Docker, Kubernetes, OpenShift)
  • Private cloud terverzés és bevezetés (VMware, vRealise, vSAN, NSX-T)
  • Hálózati ismeretek (F5, Arista, Cisco, Juniper, CheckPoint)
  • Storage és mentés technológia ismeretek (HPE 3PAR, vSAN, DataProtector)
  • Web technológiák és enterprise architektúrák építése
  • HA/DR, Business Continuity megoldások
  • IT rendszerbiztonság
  • Hardveres és szoftveres eszközök méretezése

Előny:

  • IT üzemeltetési területen eltöltött több éves tapasztalat
  • Komplett IT infrastruktúra tervezésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú, management szakirányú végzettség
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Angol közép vagy felsőfokú nyelvvizsga

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1023 Budapest, Lajos utca 23-31.