IT Application Analyst

Flextronics International Kft.

Gyál

A Flex technológiai innovációt, ellátásilánc-menedzsmentet és gyártási megoldásokat kínál több mint 30 országban, különböző iparágak és végfelhasználói piacok számára.

Vállalatunk Magyarországon 7 városban – Budapesten, Gyálon, Üllőn, Nyíregyházán, Sárváron, Tabon, valamint Zalaegerszegen – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Ha szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el flex.com weboldalunkra!

Gyáli gyáregységünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Mit kell tudni a csapatról?

  • Alkalmazásaink teszik lehetővé a gyártást,javítást, alapanyaggazdálkodást, illetve szállítást telephelyeinken.

Bekapcsolódhatnál:

  • Cégünk vállalat- és termelésirányítási rendszereinek(BaaN, RedPrairie) támogatásába, és folyamatos fejlesztésébe;
  • A kapcsolat tartásba belső felhasználókkal, corporate support csapatokkal, illetve vevői partnerekkel (AeroSpace, Computing, Medical, Networking területekröl) magyar és angol nyelven egyaránt;
  • Új fejlesztések és projektek tesztelésébe, bevezetésébe;
  • Felhasználói és vevői riportok, dashboardok készítésébe.

Mindenképpen szeretnénk veled beszélni, ha van:

  • Felsőfokú végzettséged;
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudással és jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Érdeklődsz az adatbázisok kezelése iránt (MS-SQL, Oracle) és szívesen tartasz kapcsolatot más osztályokkal és vevői partnerekkel.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • tapasztalat SQL gyakorlati használatában

Mit kínálunk?

  • Versenyképes fizetés mellett szakmai fejlődési lehetőséget egy fiatalos csapatban, illetve
  • Előrelépési lehetőséget egy stabil multinacionális vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyál

Jelentkezzen hozzánk:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Gyál