A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

IT Application Analyst

munkatársat keresünk a budapesti telephelyünk csapatába

Olyan kollegát keresünk, aki:

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Vállalatunk MES és ERP rendszerének támogatása, és folyamatos fejlesztése
  • Kapcsolatotartás a belső felhasználókkal és a corporate support csapatokkal
  • Napi szintű rendszerhibák elhárítása
  • Részvétel az új fejlesztések dokumentálásában, tesztelésében, bevezetésében
  • Felhasználói és oktatási dokumentációk készítése
  • Riportok készítése

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség
  • Tapasztalat adatbázisok kezelésében – MSSQL és/vagy Oracle ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képességek

Előnyként értékeljük:

  • Logisztikai rendszerek használatában szerzett tapasztalat

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 18. kerület

A lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.
A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket érdem, képesítések és képességek alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.
Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, hogy tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. Köszönjük, hogy a Flex-et választotta.