A 100%-ban magyar tulajdonban levő Antenna Hungária Zrt. a hazai telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője. Üzleti ügyfeleknek kínálunk vezeték nélküli távközlési- és hálózatüzemeltetési szolgáltatásokat, illetve multimédia streaming szolgáltatást. Az Antenna Hungária Zrt. Magyarországon kizárólagos szolgáltatóként nyújt földfelszíni rádió- és televízióműsor-szórást – ingyenes MinDig TV szolgáltatásunk az egész országban elérhető. Magyarországon egyedülálló felszereltségű közvetítőautóink segítségével a legnagyobb sportesemények, koncertek és ünnepségek televíziós, vagy internetes közvetítésére is találunk megoldást.

Az Antenna Hungária Zrt. stabil munkahelyet, versenyképes juttatásokat és a folyamatosan bővülő szolgáltatásokhoz kapcsolódó kihívást jelentő feladatokat kínál.

IT ALKALMAZÁSTÁMOGATÓ RENDSZERMÉRNÖK (FEJLESZTÉSI SZAKÉRTŐ)

    Az új munkatárs a vállalat Informatikai osztályának tagjaként, közreműködik a szolgáltatás menedzsment feladatkörhöz tartozó folyamatok kialakításában, továbbfejlesztésében.

Fő feladatai:

  • Alkalmazás menedzsment szolgáltatás menedzseri feladatokat végez
  • Felügyeli a kezelésében lévő alkalmazásokra vonatkozó hibajegyeket
  • Kapcsolatot tart fenn a felügyeletében lévő rendszerek üzemeltető és fejlesztő partnereivel
  • Összegyűjti a felügyeletében lévő rendszerekre vonatkozó igényeket, pontosítja az igényeket, egyeztetni az üzlet területtel, valamint az érintett partnerekkel
  • Közreműködik a felügyeletében lévő alkalmazások fejlesztési jövőképének kialakításában, irányítja a kezelésében lévő rendszerek fejlesztési projektjeit
  • Közreműködik a szolgáltatás menedzsment feladatkörhöz tartozó folyamatok kialakításában, továbbfejlesztésében
  • Vezeti az előírt nyilvántartásokat, ügyelve a szabályosságra, megfelelő, műszakilag pontos dokumentálásra: az érvényben lévő vezérigazgatói utasítások, ill. rendelkezések alapján

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 2 év alkalmazástámogatói, vagy alkalmazás-üzemeltetési tapasztalat
  • Rendszerszervezési ismeretek
  • Folyamatkezelési tapasztalat
  • Alkalmazás- és szolgáltatás menedzseri ismeretek
  • Nagyvállalati alkalmazások ismerete
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Folyamatorientált látásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Pro-aktivitás
  • Jó koordinációs készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Társalgási szintű angol
  • Sharepoint ismeretek
  • Jogosultságkezelési ismeretek

Előny:

  • Projektvezetési tapasztalat
  • Fejlesztőkörnyezeti ismeretek (Visual Studio, Sharepoint Designer)

Kompenzációs csomag:

  • versenyképes fizetés
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • kényelmes irodai környezet
  • biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1119 Petzval József utca 31-33.

Ha szívesen lenne cégünk munkatársa, kattintson a „Jelentkezem” gombra, ahonnan átirányítjuk az Antenna Hungária karrier adatbázisába. Itt egy gyors regisztrációs folyamat során tudja megpályázni a pozíciót.