A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
A SPAR ICS csapatába új kollégát keresünk, az alábbi pozícióba:

IT alkalmazás üzemeltető

Milyen feladataid lesznek?

  • e-Commerce és digital marketing területhez tartozó IT alkalmazások fejlesztése, bevezetése és menedzsmentje
  • aktív részvétel nemzetközi projektekben, projektvezetői szinten is
  • nemzetközi kapcsolattartás az ICS-en belül
  • konzultáció, tanácsadás és kapcsolattartás belső ügyfelekkel, kollégákkal

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • felsőfokú végzettséget szereztél
  • releváns szakmai gyakorlattal vagy erős IT affinitással rendelkezel
  • ha az alábbi szavak nem ismeretlenek: SQL, Linux, Perl, ERP, Web services
  • aktív, minimum középfokú angol nyelvismerettel rendelkezel, amit szívesen használsz szóban és írásban egyaránt
  • kommunikációs képességeid kiválóak, és fél szavakból is megérted az ügyfelek kéréseit
  • motiváló számodra új területek megismerése
  • tudsz nemzetközi csapatban, de önállóan döntéseket hozva is dolgozni
  • proaktív munkavégzés jellemez

Előny:

  • projekt menedzsment ismeretek
  • német nyelvtudás

Miért válassz minket?

  • önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört s ehhez szakmai támogatást biztosítunk
  • átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
  • változatos feladatokkal, folyamatos szakmai fejlődéssel, családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Bicske

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.