Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Készen áll a sikerre?

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

IT alkalmazás támogató
Biatorbágy

Az Ön feladatai:

  • irodai alkalmazások támogatása személyesen és távoli eléréssel
  • egyedi alkalmazásfejlesztési igények megvalósítása MS SQL és VBA környezetben
  • szoftverek tesztelése, teszteredmények feldolgozása, kiértékelése
  • statisztikák, jelentések készítése

Amit elvárunk:

  • 1-2 év informatikai területen szerzett tapasztalat
  • középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • jártasság MS SQL adatbázis és VBA programnyelv területén
  • proaktív hozzáállás és átlagon felüli terhelhetőség
  • analitikus gondolkodásmód, fejlett problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • alkalmazásfejlesztési tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú nyelvtudás német vagy angol nyelvből

Amit kínálunk:

  • kezdettől fogva átlagon felüli bérezés
  • training-on-the-job, intenzív és átfogó betanulási program
  • érdekes, változatos feladatkör
  • kellemes munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezési anyagát fényképes,önéletrajzzal, motivációs levéllel, valamint a szakirányú végzettséget igazoló okmánnyal a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT alkalmazás támogató
  • Rövid pozíció név: IT alkalmazás támogató
  • Hirdető cég: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Biatorbágy
  • Feladatok: irodai alkalmazások támogatása személyesen és távoli eléréssel egyedi alkalmazásfejlesztési igények megvalósítása MS SQL és VBA környezetben szoftverek tesztelése, teszteredmények feldolgozása, kiértékelése statisztikák, jelentések készítése
  • Elvárások: 1-2 év informatikai területen szerzett tapasztalat középfokú német vagy angol nyelvtudás jártasság MS SQL adatbázis és VBA programnyelv területén proaktív hozzáállás és átlagon felüli terhelhetőség analitikus gondolkodásmód, fejlett problémamegoldó képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-21