A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft.

Nemzetközi Igazgatóság – IT Rendszer Koordinációs Osztálya

IT alkalmazás menedzsert/szervezőt)

keres

Főbb feladatok:

  • Európai uniós nemzetközi együttműködési programokat támogató IT rendszerek (IMIR 2014-2020, INTERREG+, NAHU 2014-2020) fejlesztésével, bevezetésével és működtetésével kapcsolatos projektmenedzseri és konzulensi feladatok ellátása;
  • megrendelő oldali IT projektmenedzsment feladatok ellátása;
  • aktív közreműködés a rendszerbevezetés specifikálási fázisában (szakmai egységekkel való folyamatos kapcsolattartás, igényfelmérés - magyar és angol nyelven; igény továbbítása a fejlesztő felé);
  • fejlesztővel való folyamatos kapcsolattartás;
  • hibamenedzsment: felhasználói hibabejelentések értékelése, minősítése, első szintű supportja, amennyiben szükséges, a fejlesztő felé továbbítása;
  • egyedi fejlesztési igények egyeztetése a szakmai egységekkel, bejelentése, minősítése, a specifikálás koordinációja;
  • átadott fejlesztések és hibajavítások tesztelési szakaszában való koordináció, aktív részvétel;
  • rendszerdokumentációk (pl. Felhasználói Kézikönyvek) véleményezésében, elfogadásában való részvétel;
  • képzések, oktatások tartása nemzetközi és hazai szinten magyar és angol nyelven.

Elvárások:

  • Szakirányú (gazdasági vagy műszaki-informatikai) felsőfokú végzettség;
  • angol nyelv tárgyalóképes használata írásban és szóban;
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • magabiztos, határozott személyiség;
  • megbízhatóság, precizitás, önállóság.

Előny:

  • Európai uniós fejlesztési programok lebonyolításában szerzett tapasztalat;
  • komplex IT rendszer bevezetésében, illetve működtetésében szerzett többéves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség;
  • nemzetközi munkakapcsolatok;
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség;
  • béren kívüli juttatások;
  • versenyképes fizetés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Munkaviszony: határozatlan
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg meg a "Jelentkezem" gombra kattintva: