BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

IT Adatmenedzsment és Működésfejlesztési Osztály vezetésére

felvételt hirdet

    A BKV Zrt. egy nagy múlttal rendelkező, stabil nagyvállalat. Informatikai Főosztálya dinamikusan változó és a piaci igényeknek megfelelő infrastruktúrával, technológiával rendelkezik, széleskörű tevékenysége számos IT-kihívást rejt. Folyamatosan bővülő csapatunkba, az Adatmenedzsment és Működésfejlesztési Osztályra keresünk osztályvezetői feladatok ellátására szakembert.

    Ha fontos számodra a stabil, biztos háttér, a kiszámítható munkakörnyezet, a vidám és támogató munkahelyi légkör, ugyanakkor nyitott vagy a technikai, technológiai újdonságokra, jelentkezz IT csapatunkba!

Követelmények:

  • IT és/vagy data science területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 5 év szakmai, 3 év vezetői gyakorlat
  • adattárház ismeret
  • projektmenedzsment ismeret

Előnyt jelent:

  • közlekedési területen szerzett ismeretek
  • SAP HANA ismeret
  • SAP ERP ismeret
  • SAP Predictive Analytics ismeret
  • adatbányászat ismeret
  • adatelemzési, statisztikai ismeret
  • R (vagy egyéb statisztikai) programozási nyelv ismerete

Főbb feladatok:

  • A Társaság átszervezési és fejlesztési projektjeiben való aktív informatikai szempontú részvétel, IT projektek menedzsmentje
  • közreműködés a vállalatirányítási rendszer informatikai szempontú fejlesztésében, támogatásában
  • az üzleti folyamatok elemzésének támogatása, vállalati adattárház építés, illetve a folyamat-módosításra vonatkozó javaslatok megtétele
  • üzleti intelligencia-alkalmazások, adattárház fejlesztések irányítása,
  • a társ-szervezetekkel együttműködve az informatikai rendszerek működtetésében történő részvétel
  • a működés-korszerűsítési projektek infokommunikációs fejlesztési és üzemeltetési feladatainak megoldása
  • közreműködés a Társaság honlapja és intranet oldala műszaki és tartalmi színvonalának fejlesztésében és fenntartásában
  • szigetszerű informatikai alkalmazások fejlesztésének projektmenedzselése

Elvárt tulajdonságok:

  • jó problémamegoldó készség
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • nagy munkabírás
  • szakmai angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzéseken történő részvétel biztosítása
  • cafeteria
  • üdülési lehetőségek
  • munkavállalói kedvezmények a BKV Zrt. szerződött partnereinél
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, házastársa és az összes egy háztartásban élő iskolás gyermeke részére

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:
2019. december 15.

Csatolni kérjük:
részletes fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet

A munkakör betölthető: kiválasztást követően azonnal