Gyere hozzánk

IRODAVEZETŐNEK!

Ha szeretnél egy dinamikus és fiatalos csapatban dolgozni,
szereted az önálló munkavégzést és kézben tartani a dolgokat,
jól kommunikálsz,
kiválóan delegálsz,
szereted a precíz munkát,
Nálunk a helyed!

Mivel foglalkozunk?

Cégcsoportunk vagyonvédelemmel és innovatív biztonság technikai megoldásokkal foglalkozik.

Irodavezetőnk sokrétű feladatokat lát el,

  • legyen szó a back office teendők rendszerezéséről és csapattagoknak való kiosztásáról,
  • feladatok ellenőrzéséről, határidők betartatásáról,
  • ügyvitel koordinálásáról,
  • tulajdonosi döntéselőkészítésről,
  • kimutatások összeállításáról,
  • szerződések előkészítéséről,
  • pályázati anyagok levezényléséről,
  • könyveléssel való kapcsolattartásról,
  • iratkezelés, számlázás, postázás, munkaügyi folyamatok menedzsmentjéről vagy
  • a folyamatok hatékonyság növelési javaslatairól.

Amitől különleges ez a munkakör, hogy részese lehetsz új folyamatok
kialakításának is.

Mire számíts, ha csatlakozol csapatunkhoz?

Téged keresünk csapatunkba, ha felsőfokú (pénzügy-számvitel előny) végzettséged mellett van legalább 3-5 éves Irodavezetői tapasztalatod, rendkívül megbízhatóan dolgozol, szeretsz minőségi munkát kiadni a kezedből az időkeret tartásával, jó a problémamegoldó készséged, rendszerszemlélet jellemez és mindennek utána jársz, jól priorizálsz és hatékonyan leosztod a feladatokat, számonkéred őket és megszervezed a munkát.

Miben vagyunk mások?

  • Mindig odafigyelünk rád és egymásra.
  • Jó lokáció Budapesten a III. kerületben,
  • Színvonalas irodai környezetben,
  • Kiemelkedő fizetéssel,
  • Profi csapatban dolgozunk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Fényképes önéletrajzodat és pár soros motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.