Irodavezetői / Pénzügyi munkatárs

Pénzügyi/Irodavezetői Feladatok:

  • Teljes körű pénzügyi adminisztráció, ügyintézés
  • Bejövő számlák, alaki, formai és tartalmi ellenőrzése, igazoltatás
  • Kimenő számlák elkészítése
  • Bizonylatok, szerződések kezelése
  • Kintlévőség kezelés
  • Átutalások előkészítése, banki ügyintézés
  • Az iroda adminisztrációs teendőinek elvégzése, a nyilvántartások naprakész vezetése
  • Riportok készítése
  • Az ügyvezetés munkájának napi szintű támogatása
  • Teljes körű adminisztráció
  • Tenderek, ajánlatok, szerződésmódosítások előkészítése
  • Belső dokumentációs és iktatási rendszerek, nyilvántartások adminisztrációja
  • Szerződések iktatása, dokumentumok előkészítése, szerkesztése, irattár kezelése
  • Postai küldemények feldolgozása, bejövő hívások kezelése
  • Az iroda zavartalan működésének biztosítása, irodaüzemeltetéshez kapcsolódó szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodai beszerzési feladatok
  • Általános asszisztensi és titkári feladatok elvégzése
  • Ügyfelek fogadása

Elvárások:

  • Min. 5 év irodai asszisztenciában és pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek naprakész ismerete
  • MS Office (Excel, Word, Power Point, stb.) rendkívül magas szintű ismerete
  • Tárgyalási szintű, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas fokú precizitás, igényes, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés, rugalmasság, jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Kiváló szervezési készség
  • Pozitív személyiség
  • Pontos, koncentrált, proaktív és szabálykövető hozzáállás a munkavégzéshez
  • Gyors helyzetfelismerés, önálló problémamegoldás

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Színvonalas belvárosi munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1056 Váci utca 81.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.