STÚDIÓ 4 Kft.
Filmstúdiónk olyan rendkívül precíz, vidám munkatársat keres, aki hosszútávon átvenné az irányítást az irodánk felett.

Irodavezető/személyi asszisztens

Főbb feladatok

  • Az iroda adminisztratív összefogása, zavartalan működésének biztosítása
  • Kimenő és bejövő számlák adminisztrálása, könyvelővel való kapcsolattartás
  • Banki utalások kezelése
  • Nemzetközi partnerekkel történő kommunikáció
  • Stúdiófoglalások intézése és adminisztrálása
  • Az ügyvezetők napi operatív munkájának támogatása
  • Egyéb, ad hoc feladatok ellátása

Téged keresünk, amennyiben

  • Legalább 1 évet dolgoztál irodavezetői vagy személyi asszisztensi pozícióban
  • Szereted az Excelt és tudsz olvasni a sorok között (összetett függvények)
  • Kitűnő kommunikációs készséged remek szervezőkészséggel és kreativitással párosul
  • Dinamikus, nyitott, rugalmas személyiség vagy és jól kezeled maximalista főnökeidet
  • Szívesen dolgozol jó hangulatú légkörben

Előny

  • Angol nyelv középfokú ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
  • Személyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1097 Soroksári út 122.

Fényképes, nettó fizetési igénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzod a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.