SPIndustries Kft.

A SPIndustries Villamosipari és Kereskedelmi Kft. 2002 óta van jelen a nemzetközi piacon.

A vállalat fő profilja a villamosmotorok és áramfejlesztők gyártása.

Cégünk telephelye a Szigetközben, Dunakilitin található.

Irodavezető

Feladatok:

    • Közvetlen kapcsolattartás az ügyvezetéssel
    • Döntéseket előkészítő anyagok összeállítása, dokumentációk, táblázatok készítése
    • Személyüggyel kapcsolatos feladatok ellátása (munkaerő toborzása, be- és kiléptetés, bérszámfejtés előkészítése)
    • A HR területet érintő jogszabályi előírások nyomon követése és érvényesítése cégen belül
    • Altalános irodai, adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség
    • Német nyelv társalgási szintű ismerete
    • Határozott de ugyanakkor nyitott, kedves, kommunikatív, proaktív személyiség
    • Kíváló problémamegoldó képesség
    • Magabiztos MS Office tudás (Word, Excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • HR vagy munkaügyi területen szerzett munkatapasztalat
    • Nyitottság a műszaki ismeretek elsajátítására
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Stabil vállalati háttér
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Versenyképes fizetés
    • Családias munkakörnyezet, segítőkész munkatársak
    • Munkábajárás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Irodavezető
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9225 Dunakiliti

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

  • magyar és német nyelvű önéletrajz
  • végzettséget igazoló okmányok