NGBS Hungary Kft.

Magyar tulajdonú, piacveztő, épületgépészettel foglalkozó cég dinamukis csapatába keresünk irodavezetőt Budapest XXII. kerületi irodájába.

Ha szereted a sokrétű feladatokat, a szerevezést, vevőkkel való kommunikációt és az adminisztrációban is otthon vagy, akkor gyere el hozzánk, nézzél körül, beszélgessünk egyet.

Irodavezető recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    • Recepciós teendők ellátása, bejövő vendégek fogadása, tájékoztatása
    • Iroda fenntartásával, működésével kapcsolatos feladatok szervezése, intézése, elvégzése
    • Irodaszerek és az iroda üzemeltetéséhez szükséges egyéb eszközök beszerzése
    • Postai, futárszolgálati ügyintézés, kapcsolattartás
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel, telefonok, emailek kezelése
    • Céges rendezvények szervezése
    • Ügyvezető tevékenységének támogatása
    • Dokumentumok rendszerezése, kezelése
    • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Pontos és precíz vagy, fontos számodra, hogy a munka, amit kiadsz a kezedből mind tartalmában, mind külalakjában igényes legyen
    • Képes vagy hatékony munkafolyamatokat kialakítani, működtetni és azokat fejleszteni
    • Legyél határozott személyiség és legyél magabiztos a munkád területén
    • Munkádat képes vagy a határidőket betartva hatékonyan megszervezni, feladatokat priorizálni
    • Felmerülő problémák és kérdések esetén felelősséget vállalsz a megoldás mielőbbi megtalálásáért
    • Csapatjátékos vagy, hatékonyan kommunikálsz
    • Bátran használod a számítástechnikai ismereteidet (irodai office)
    • B kategóriás jogosítványodat magabiztosan használd
    • Legyen 1-2 év releváns tapasztalatod

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • ha határozott vagy és igényes vagy a megjelenésedre
    • ha van nyelvismereted
    • hasonló területen szerzett többéves tapasztalatod van

Amit kínálunk:

    • 8 órás munkaidő
    • bejelentett munakviszony
    • valódi kihívást jelentő önálló, felelősségteljes munkakör
    • stabil tulajdonosi háttér, hosszútávú együttműködés
    • jó munkahelyi légkör
    • céges telefon
    • Persze van az irodában kávé, tea, kóla, gyümölcs, süti napok
    • Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni
    • Fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk
    • Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Irodavezető
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1222 Budapest, Gyár utca

legmagasabb iskolai végzettséget igazoló dokumentum