Imperial Home Kft.

Magyar tulajdonú ingatlanfejlesztő vállalkozás

Munkavégzés kezdete:

2019. január

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Irodavezető

Hirdetés szövege:

    • Az irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (szkennelés, bejövő posta iktatása, nyomtatás, levélírás és Office program használata)
    • Szerződések nyilvántartása, követése
    • Adatrögzítés, iktatás,
    • Irodai dokumentumok rendszerezése,
    • Könyvelési dokumentumok rendezése, előkészítése,
    • Beérkező és kimenő számlák, iktatása, kezelése,
    • Pénzügyi feladatok, könyvelés támogatása
    • Kimutatások készítése, frissítése;
    • Kapcsolattartás a partnerekkel, vevőkkel
    • Ügyfélkezelés, vevői igények kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Rendelkezik legalább középfokú végzettséggel;
    • Magabiztos szinten kezeli és használja a Microsoft word, excel, outlook, programokat;
    • Gyakorlattal rendelkezik hasonló munkakörben
    • Jó kommunikációs és szervező készséget tudhat magáénak;
    • Szorgalmas, motivált személyiség, aki képes önállóan beazonosítani és elvégezni a feladatait;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • min. 1 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelmet;
    • Kulturált munkakörülményeket;
    • Napi 8 órás munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Váci út 33.

Önéletrajz