A Reál Hungária Nyugat-Magyarországi régiós központja bővíti csapatát. Magyarország egyik legnagyobb kiskereskedelmi, hazai tulajdonban levő, dinamikusan növekvő hálózata új kollégákat keres csapatába. A Reál Hungária az ország teljes területén folytat ital, élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet. Lakóhely közeli, kényelmi boltjaink színvonala széles skálán mozog. A vállalat két üzletláncot üzemeltet, Reál és Reál Pont néven, továbbá jelentős pozíciókkal rendelkezik éttermi és szállodai egységek ellátásában. A Keszthely körüli régióban az üzletlánc kizárólagos központja a Z+D Kft.
a Reál csoport meghatározó tagja, a Z+D Kft új munkatársat keres

Irodavezető asszisztens

munkakörbe.

Milyen feladatok várnak Rád:

  • 30-45 fős iroda működésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Vállalati igazgatóság munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése (dokumentumok, projekt dossziék kezelése, lefűzés, rendrakás, szerződések nyilvántartása)
  • Postai ügyintézés (kimenő levelek előkészítése, feladása, bejövő levelek felvétele)
  • Bejövő/kimenő posta kezelése, iktatása, engedélyeztetése, továbbítása a társosztályok részére
  • Iroda működésével kapcsolatos beszerzések koordinálása (irodaszer, munkaruha, repi)
  • Iroda igényes és rendezett fenntartása érdekében kapcsolattartás az alvállalkozókkal (takarítás, üzemeltetés, irodabútor beszerzés)
  • Tárgyalók kezelése, megbeszélések szervezése, vendégek fogadása, bekészítés
  • Gépjárműflotta kezelés, eszköznyilvántartás vezetése
  • Céges rendezvények, partnertalálkozók szervezése, lebonyolítása

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Felsőfokú végzettség előny
  • Összetett munkafolyamatokat kiválóan kezelsz.
  • Nagyon jó kommunikációs készséggel rendelkezel, és örömmel segítesz azoknak a feladatoknak a megoldásában, amikkel hozzád fordulnak.
  • Jó szervezési készséggel bírsz.
  • Gyakorlottan kezeled az Excel és egyéb Microsoft programokat.
  • Precíz és önálló vagy.

Amit munkáltatóként nyújtunk:

  • stabil hátérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkavégzés
  • dinamikus, jó hangulatú, befogadó csapat
  • szektorspecifikus tapasztalatszerzési lehetőség (kis- és nagykereskedelem)
  • azonnali, munkakezdési lehetőség, versenyképes munkabér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Irodavezető
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XI kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.