ALCHEMIST Bt.
  • Cégünk 100%-ban független, magyar cég, három évtizedes fejlődése során középvállalkozássá nőtte ki magát. Lakatosipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozunk. Telephelyünk Csepelen található, ide keresünk munkatársat. A munkaidő reggel 07:00 órától délután 15:00 óráig tart.

  • Munkatársat keresünk

    Irodavezető-asszisztens

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Elsősorban az értékesítéssel kapcsolatos riportok rögzítése, adminisztratív háttérfeladatok (táblázatok, fordítások megrendelése, stb.)
      • Reklámanyagok (brossúrák, szórólapok, csomagoláshoz szükséges anyagok, munkaruha … stb.) megrendelése, elkészíttetése
      • Kiállításokra előkészület (hely- és szállásfoglalás, a szükséges anyagok - brossúra / szórólap, névjegyártya) biztosítása
      • Postáról levelek elhozatala, kimenő levelek feladása
      • Irodaszerek beszerzése
      • Beérkező számlák felvitele a számlázó rendszerbe
      • Kapcsolattartás a könyvelővel
      • A könyvelő számára a havi anyagok összekészítése
      • Új kollégák felvételénél, régiek kilépésénél a szükséges papírok kezelése
      • Kintlévőségek kezelése, hetente egyszer fizetési felszólítások kiküldése / CRM-ben rögzítése, ügyvédi kapcsolattartás tartós nem fizetés esetén
      • Házipénztár kezelése
      • Logisztikus kolléga alkalmankénti helyettesítése - ezen esetek alkalmával fuvarlevelek megírása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség
      • Használható angol nyelvtudás
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • Határozottság, talpraesettség

    Amit kínálunk:

      • jó csapat, barátságos munkahelyi légkör
      • rendezett munkakörülmények
      • stabil fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Irodavezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gomb megnyomás után, kérem, csatolja fényképes önéletrajzát!