Irodai ügyintéző

Cégünkről:

Vállalkozásunk 100 %-os magyar tulajdonosi háttérrel rendelkezik, több, mint 26 éve van jelen a hazai fűtéstechnikai nagykereskedelem területén. A saját tulajdonban lévő COMPUTHERM védjegyünk alatt számos fűtéstechnikai terméket, azon belül főként szobatermosztátokat gyártatunk és forgalmazunk. Termékeinket több mint 15 európai országban forgalmazzuk. Több országban piacvezető szerepet töltünk be a szobatermosztátok területén. Cégünk forgalma és termékpalettája dinamikusan növekszik, amely egyre több feladat ellátását igényli. Egyik munkatársunk nyugdíjba vonulása következtében irodai munkával kapcsolatos teendőink elvégzéséhez keresünk új munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A vállalkozás hétköznapi ügymenetének támogatása
  • Beérkező telefonhívások kezelése
  • Rendelések számlázása
  • Partnerek átutalásának figyelése. Lejárt számlák esetén az ügyfelek értesítése.
  • Megrendelt termékek csomagolása
  • Garanciális javítások dokumentálása, csomagolása
  • Levél vagy csomag feladása a postán
  • Könyvelés segítése, pénzügyi dokumentumok rendezése
  • Hónap végi záró dokumentumok elkészítése, rendszerezése
  • Hónap végi leltározásban való részvétel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Irodai munkához szükséges haladó számítógépes ismeret (pl. dokumentumszerkesztés, táblázatkezelés, e-mailezés)
  • Okos készülékek (pl. okostelefonok) felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélorientált, udvarias hozzáállás
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Gazdasági ismeretek
  • Fűtéstechnikában és elektronikában való jártasság
  • Angol - középfok/kommunikációképes szint

Amit kínálunk:

  • Családias légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos vállalati háttér egy fiatalos, jó hangulatú csapatban
  • Foglalkoztatás jellege: a termékek és a munka szezonalitására való tekintettel szeptembertől március végéig főállású munkaviszony (napi 8 óra), áprilistól augusztus végéig rész munkaidő (napi 4-6 óra). A pontos munkaidő megbeszélés tárgyát képezi.
  • Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Dobó Gábor ügyvezető várja a