Q13 Pénzügyi Zrt.
  • hazai tulajdonban lévő, stabil pénzügyi vállalkozás lakossági work out üzletágának további erősítéséhez az alábbi pozícióba keres új kollégát

  • Irodai ügyintéző

    Főbb feladatok, munkák:

      -kimenő/bejövő posta iktatása/kezelése/lefűzése

      -adós felszólítások, felmondások elkészítése/iktatása/kiküldése

      -ügyféllista karbantartása

      -NAV B400-as megírása/kiküldése

      -lakcím lekérdezések

      -naptárba történő határidők rögzítése

      -szabadság nyilvántartások / jelenléti ívek vezetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      -minimum középfokú végzettség

      -hasonló munkakörben lévő legalább 1 éves szakmai gyakorlat

      -word / excel ismerete

      -jártasság hivatalokkal, pénzügyi szervezetekkel való ügyintézésben

      -szakmai fegyelmezettség, és kreativitás

      - kis létszámú csapatban való munkavégzés, terhelhetőség

      - precizitás, önállóság, talpraesettség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      -követeléskezelésben lévő alapfokú jártasság

      -több éves szakmai gyakorlat

      -követeléskezelő program ismerete

    Amit kínálunk:

      -fiatalos munkahely

      -versenyképes jövedelem

      -rendszeres juttatások

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1118 Budapest, Budaörsi út 27.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével.