KRTL Group Kft.
  • Kartaltex

    Cégünk viszonteladó partnereket lát el méteráruval és lakástextil darabáruval. Vannak hazai és környező országok beli partnereink egyaránt.

    A rendelések emailen, telefonon és üzletkötőinken keresztül érkeznek.

  • Munkatársat keresünk

    Irodai ügyintéző

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Viszonteladó partnereink rendelésének feldolgozása, rendelések kezelése, rendszerezés, számlázás és a hozzá tartozó GLS cimke nyomtatása.

      A rendelésekhez kapcsolódó mindennemű adminisztrációs feladat ellátása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Kiváló kommunikációs készség

      Ügyfél orientált kereskedelmi szemlélet

      Dinamikus, pro aktív hozzáállás

      Felhasználói szintű Ms Office ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Középszintű nyelvismeret az alábbi nyelvek egyikéből:

      - angol

      - német

      - román

      - szlovák

    Amit kínálunk:

      Bejelentett főállás

      Hosszú távú lehetőség

      Dinamikus csapatmunkában való részvétel

      Fix összegű, versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Bécsi út 267.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!