Irodai ügyintéző

kollégát keresünk csapatunkba, főállásba (8 óra) áprilisi kezdéssel

Szeretnéd irodai tapasztalatodat izgalmas területen kamatoztatni? Érdekelnek az egészségtudatos kozmetikumok? Nálunk a helyed! 30 éves múlttal rendelkező családi vállalkozásunkba most szuperkedves, temperamentumos, precíz, csapatjátékos kollégát keresünk.

Feladatod lesz:

  • a vevők, szállítók fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása telefonon, személyesen vagy e-mailben (front office)
  • csomagok, webshop rendelések összekészítése, csomagolása, átadása a futárnak (ez könnyebb fizikai munkát is jelent)
  • irodai adminisztráció
  • ügyfélkapcsolati menedzser munkájának támogatása
  • az iroda napi tevékenységében való részvétel
  • vendégek fogadása
  • laborasszisztensi feladatok
  • alkalomszerűen a cég képviselete rendezvényeken

Akkor tudunk sikeresen együtt dolgozni, ha ezek mind jellemzőek Rád (elvárások):

  • minimum érettségi
  • min. 1 éves munkatapasztalat
  • excel, word ismerete
  • gyors, precíz, proaktív munkavégzés
  • B kat. jogosítvány és autóvezetési gyakorlat
  • temperamentumos, ügyfélorientált személyiség
  • vidám csapatjátékos

Különösen értékeljük:

  • alapfokú angol nyelvtudás
  • ügyviteli rendszerek (pl. Kulcs) ismerete
  • kozmetikus vagy gyógyszertári- / vegyész asszisztensi, laboráns végzettség

Amit kínálunk Neked:

  • változatos feladatok
  • megbízható jövedelem
  • vidám, összetartó csapat
  • igényes munkakörnyezet
  • családias hangulat
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Titkárnő, Titkár
  • Adminisztráció vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Fényképes, részletes önéletrajzodat  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el.