MATPAL Kft.
  • Nemzetközileg is elismert, Acél- és fémszerkezet gyártással és Technológiai csőszereléssel foglalkozó cégünk, álláslehetőséget hirdet irodai/személyzeti asszisztens pozícióban. Jelenleg 20-25 fő főfoglalkozású alkalmazottat foglalkoztatunk a munkák nagyságától függően, közöttük minősített hegesztőket, TÜV-EURO képesítéssel. Telephelyünk Cecén található. Belföldi és külföldi projekteket egyaránt vállalunk.
  • Munkatársat keresünk

    Irodai/Személyzeti asszisztens

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • számlák kezelése, fogadása, ellenőrzése, rögzítése
      • irodai, titkársági feladatok ellátása (levelek, szerződések iktatása, naprakész aktualizálása) postai ügyintézés
      • iroda működéséhez szükséges eszközök beszerzése
      • pénzügy és projektvezetők napi munkájának segítése
      • telefonhívások kezelése, belső kommunikáció támogatása
      • projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
      • egyéb esetenként felmerülő adminisztratív teendők

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • középfokú iskolai végzettség
      • önálló, precíz munkavégzés, gyakorlatiasság, megbízhatóság
      • adminisztratív területen szerzett tapasztalat
      • minimum 1-2 év releváns munkatapasztalat
      • jó szervező- és problémamegoldó készség
      • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
      • MS Office felhasználói szintű ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • irodai, személyi asszisztensként szerzett tapasztalat
      • B kategóriás jogosítvány
      • műszaki előkészítőként szerzett tapasztalat acélszerkezet-gyártás, csőszerelés területén

    Amit kínálunk:

      • versenyképes jövedelem
      • modern, barátságos munkakörnyezet
      • fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Személyi asszisztens
    • Építőipar, Ingatlan
    • Műszaki előkészítő
    • HR, Munkaügy
    • HR adminisztráció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7013 Cece

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezni lehet a következő elérhetőségeken vagy a JELENTKEZEM gomb megnyomásával:

    központi tel.: +36-25/520-450
    mobil: +36-70/362-6109