MADER Kft.
A Mader cég hagyományos középvállalkozásként indult, majd az évek során nemzetközi szolgáltatóvá és az integrált logisztika elismert szakértőjévé nőtte ki magát. Ma a Mader költséghatékony és rendkívül rugalmas megoldásairól, legkorszerűbb technológiáiról és intelligens logisztikai koncepcióiról ismert.
Magyarországon ma már több mint 400 fővel vagyunk jelen a logisztikai piacon és tevékenységünk további dinamikus bővítéséhez hatvani telephelyünkre keresünk

IRODAI/RAKTÁRI KÉSZLETADMINISZTRÁTOR

kollégát/kolléganőt

Feladatok:

  • Irodai adminisztrációs feladatok precíz ellátása
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása
  • CMR-fuvarlevelek kitöltése, kezelése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • 3 – 4 műszak vállalása
  • Microsoft Office programok ismerete
  • Magabiztos, nyitott személyiség
  • Szolgáltatásorientált és szeret csapatban dolgozni
  • Szervezettség, alaposság

Előny:

  • SAP ismeret
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Logisztika területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • jelenléti bónusz
  • béren kívüli juttatás ( Cafeteria )
  • utazási hozzájárulás
  • kihívásokkal teli munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Hatvan, Turai út 312/57

Fényképes önéletrajzokat bruttó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.