Munkaügyi / HR asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégcsoport működésével kapcsolatos adminisztrációs, titkársági feladatok, tevékenységek ellátása
  • Az óraszalonok zavartalan működésének biztosítása, támogatása
  • Az óraszalonok létszámigények összesítése, ezzel kapcsolatos további riportok összesítése, valamint kapcsolattartás az óraszalonokkal
  • Bejövő/kimenő posta iktatása, kezelése, levelezések lebonyolítása
  • A vezetők mindennapi munkájának segítése, támogatása
  • Vállalati dokumentumok adminisztrálása, nyilvántartások vezetése, adatbázisok aktualizálása, statisztikák készítése
  • Bejövő, kimenő számlák kezelése, ügyviteli rendszer használata
  • Együttműködés a könyvelővel, bérszámfejtővel, HR asszisztensi feladatok ellátása
  • Toborzás – Álláshirdetések előkészítése, feladása, jelentkezők telefonos megkeresése, interjúztatása, interjúszervezés, adatrögzítés, jelentkezői nyilvántartás kezelése, státuszriportok készítése. Az alkalmazottak motiválása, a kiváló munkahelyi légkör biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • jó írásbeli és kommunikációs készség
  • önálló, lelkiismeretes, precíz munkavégzés, rendszerben gondolkodás
  • jó szervezési és problémamegoldó készség
  • rugalmasság, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú Diploma
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Önálló és felelősségteljes munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el!