Uniós Energia Kft.

Irodai munkatárs

Feladatok:

    • Beérkező levelek átvétele, iktatása, szétosztása
    • Postai ügyintézés teljes körűen
    • Aláírásra előkészített anyagok, ügyiratok gyűjtése, aláírattatása
    • Rutinlevelezés önálló intézése
    • Irodaszerek összeírása, igények leadása a beszerzés felé, teakonyha felöltése
    • Céges iratok irattárazása
    • Napi adminisztrációs feladatok elvégzése(anyag és eszközrendelés, árajánlatkérés)
    • Számítógép használata, az irodai szoftverek, internet ismerete, magabiztos használata mellett a másolás és a scannelés
    • Nyilvántartások vezetése, adatok gyűjtése és rendszerbe foglalása

    Mindenezen feladatok határozott idejű munkaszerződéssel való ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Precíz, felelősségteljes, jól szervezett munkavégzés
    • Magabiztos számítógép kezelő ismeretek (MS Office)
    • Önállóság, rendszerben gondolkodás képessége
    • Kiváló problémamegoldó készség
    • Jó kommunikációs készség
    • Lojalitás a munkahely iránt
    • Lelkes, pozitív hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Vállalati adminisztráció területén szerzett tapasztalat
    • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

    • Inspiráló, fiatalos, modern munkakörnyezet, jó megközelíthetőség
    • Sokrétű feladat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Teve utca 18.

Jelentkezési határidő:

2019. 02. 22.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.