Profilunk az épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezése, 25 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú, budapesti cég vagyunk. A piaci sikerek mellett fontos számunkra, hogy munkatársaink szívesen járjanak dolgozni, és örömmel végezzék a munkájukat, kihívást találjanak maguknak, amihez méltó munkakörnyezetet és modern eszközöket biztosítunk.
Budapesti munkavégzéssel:
munkatársat keresünk

Szerviz részlegünkbe irodai

Feladatok:

  • Megrendelői oldalról beérkezett hibák rögzítése, nyilvántartásba vétele, elhárítása, készre jelentése, dokumentálása.
  • Anyagellátásának biztosítása, megtervezése. Ajánlatok elkészítése, megrendelések, teljesítésigazolások „behajtása”.
  • Ellenőrzőlapok készítése, használata, azok megkövetelése és a Megrendelővel történő igazoltatása.
  • Elvégzett, illetve kijavított napi hibák munkalapjainak begyűjtése a szerelőktől, ezek dokumentálása, Megrendelő felé visszajelzés a hiba megszüntetéséről.
  • Kimutatást vezet a garanciális és karbantartási munkákon felmerült költségekről, munkánként, és ezek, kiértékelését elkészíti.
  • Napi adminisztráció vezetése, e-mailek feldolgozása, telefonok kezelése
  • Információt gyűjt, a kiosztott feladtok állapotáról, készültségéről
  • SAP megrendelő nyomtatványok kitöltése

Elvárások:

  • átlagon felüli szervező - és kitűnő problémamegoldó képesség
  • magasfokú MS Excel és Word ismerete
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • gyors/precíz/önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • 1-2 épületgépészeti cégnél szerzett gyakorlat.
  • épületgépész technikusi végzettség
  • felsőfokú végzettség

Mit nyújtunk?

  • Biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési – előrelépési lehetőség
  • Munkahelyi étkezés biztosítása
  • Minden munkatársunknak biztosítjuk a napi egyszeri munkahelyi melegétkezést
  • Utazási költségtérítés
  • Lakhatási támogatás
  • Kiváló – modern - munkakörülmények a IX. kerületi irodánkban (Groupama Arena)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérem, a pályázati anyagában jelölje meg munkabér igényét.

Részletes fotóval ellátott szakmai önéletrajzát „Szerviz asszisztens” megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, kérdés esetén keresse a 06-20-384-0247-es telefonszámot.