Business Training Associates Kft.

Munkatársat keresünk

Irodai manager

pozícióba.

Kicsi, de piacvezető, a területen kimagasló és nagy elismertséggel bíró oktató cég.

Főbb feladatok, munkák:

4-6 órás munkaidőkeretben az alábbi feladatok ellátására keresünk munkatársat:

  • Tanfolyamok előtt tananyagok összekészítése, annak biztosítása, hogy az oktatás megkezdése előtt a résztvevők számára rendelkezésre álljon
  • Tanfolyamokhoz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése pl. időpont egyeztetés, résztvevő lista megszerzése, folyamatos frissítése, résztvevők előzetes tájékoztatása, látogatási igazolások elküldése, vizsga lebonyolítása, felnőttképzésnek való megfelelés
  • Tankönyvek nyilvántartása
  • Házipénztár vezetése
  • Szerződéstervezetek elkészítése
  • Ajánlatok formázása
  • Diákokkal való kommunikáció
  • Hírlevél küldése
  • Ellátmány beszerzése, bekészítése
  • Irodai javítások, karbantartások koordinálása
  • Irodaszerek, tea, kávé és egyéb a diákok ellátásához szükséges eszközök beszerzése
  • Vizsgafelügyelet
  • Egyéb ad hoc az iroda működéséhez kapcsolódó feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Angol nyelv ismerete
Jó kommunikációs képesség
Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben elért tapasztalat.

Amit kínálunk:

Cégünk oktatással foglalkozik. Kellemes légkör, rugalmasság jellemzi a munkahelyet. A hétvégék jellemzően szabadok.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Victor Hugo utca 11-15.

Magyar és angol nyelvű önéletrajz.